📞 +420 736 486 923

Skleněné sprchové kouty

Originální sprchové kouty na míru

ORNAMENTNÍ SKLO

Dáváte přednost osobitosti a originalitě před sériovou výrobou? Uplatňujete rádi svou kreativitu a vlastní nápady při zařizování domu či bytu? Potřebujete sladit design koupelny, má vaše koupelna nestandardní rozměry? Pak si pořiďte originální skleněný sprchový kout zhotovený na míru. Skleněné sprchové kouty vyrábíme z vysoce kvalitních materiálů s dlouhou životností a snadnou údržbou.

✅ Skleněné sprchové kouty navrhneme podle vašeho přání.

✅ Skleněné sprchové kouty vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů

✅ Skleněné sprchové kouty nainstalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek.


Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

• Odolnost a trvanlivost. Vysoká kvalita skla zaručuje, že sprchový kout můžete mít mnoho let, aniž se to na jeho vzhledu projeví. Používáme speciální transparentní sklo pro sprchové kouty a zástěny se snadnou údržbou, kterou zajišťuje speciální antikorozní povlak. Tento povlak není nanášen dodatečně ale je na skle již z výroby plochého skla. Výrobce tohoto skla poskytuje 10 letou záruku na ochranu proti korozi. Na sprchové kouty a zástěny používáme kvalitní německé kování na které poskytujeme záruku 5 let.

• Neomezené portfolio skel a barev. Vyberte si sklo v čirém nebo matném provedení, případně v různých barevných kombinacích. Máte rádi ornamentní sklo? Chcete mít na skle vlastní motivy či nápisy? Moderní technologie zpracování skla umožňují splnit rozmanité požadavky na barvu, tvar a povrchovou úpravu skla.

• Variabilita tvarů a typů. Stěny koutu či dveře sprchového koutu mohou být rovné či zaoblené. Je možné si vybrat otevírací díl s posuvným systémem nebo dveře klasicky otevírací, otočné či skládací. Je možné vyrobit téměř jakýkoliv tvar a dosáhnout tak výjimečného vzhledu.

• Prostorová adaptabilita. Přizpůsobíme skleněný sprchový kout vašemu prostoru – není třeba nic bourat, sprchové kouty vyrábíme i do prostor nestandardních rozměrů. Je možné zvolit různé varianty provedení, například kout celoskleněný, čtvrtkruhový nebo rohový, zcela dle vašich potřeb a vkusu.

• Osobitost a originalita. Každý skleněný sprchový kout na míru je originál zhotovený podle vašeho přání. Hygienická očista, relaxace a estetický prožitek v jednom. Podívejte se na naši galerii.

Zaujaly Vás naše skleněné sprchové kouty? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat

KONTAKT