📞 +420 736 486 923

Skleněné DVEŘE

Na míru a za příjemnou cenu

Plánujete rekonstrukci či vybavujete nové prostory a zvažujete pořízení dveří ze skla? Líbí se vám jako moderní doplněk interiéru, ale nejste si jisti jejich odolností a bezpečností? Vysvětlíme vám, že obavy nejsou na místě. Dveře vyrábíme z prvotřídního bezpečnostního skla a doplňujeme kvalitním kováním. Umíme vyrobit skleněné dveře standardních i nestandardních rozměrů a povrchově upravit sklo mnoha způsoby – jako čiré, matné nebo plno barevné, s potiskem i ornamenty.

✅ Skleněné dveře navrhneme podle vašeho přání.

✅ Skleněné dveře vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.

✅ Skleněné dveře nainstalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do jakýchkoli prostor.


Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

• Funkčnost. Skleněné dveře jsou stejně funkční jako běžné dveře, ale můžou být současně i designovou ozdobou. Záleží jen na vašem vkusu a kreativitě. I za skleněnými dveřmi lze udržet pocit soukromí. Dveře je totiž možné vyrobit z průsvitného skla, které propouští světlo, ale jinak je téměř neprůhledné. Podívejte se na naši galerii.

• Ochrana soukromí. Míra průhlednosti dveří je dána technologií úpravy skla. Nejčastěji jsou tyto varianty:
‒ Průsvitné sklo – toto sklo brání pohledům zvědavých kolemjdoucích lidí, protože je téměř neprůhledné, ale nebrání přístupu světla do místnosti a neomezuje tak její vzdušnost.
‒ Ornamentní sklo – rozostří dění za dveřmi a chrání tak vaše soukromí. Navíc je designově velmi zajímavé a často se využívá i na nejrůznější designové doplňky.
‒ Pískování – jde o úpravu, při které je působením částic křemičitého písku do skla vypískován grafický prvek (např. geometrické tvary, listy). Okolí tohoto grafického prvku je pak po pískování průsvitné, avšak ne průhledné. Výběr ornamentů a jejich tvarů je neomezený.

• Bezpečnost. Rodiče malých dětí někdy váhají, zda budou skleněné dveře dostatečně odolné i při dětských hrách. Můžeme vás ujistit, že dveře jsou téměř nerozbitné. A pokud by i došlo k této velmi nepravděpodobné situaci, technologie výroby bezpečnostního skla na to pamatuje a nehrozí poranění střepy.

• Bezpečnostní sklo.Vyrábíme vlastní bezpečnostní sklo dvou typů: vrstvené nebo tvarově tvrzené. Oba typy skel se skládají z několika vrstev běžného skla, mezi něž se vkládá vhodná mezivrstva. Mezivrstvou bývají ve většině případů speciální PVB fólie, které mohou být čiré i barevné. S barevnými fóliemi je možné vyrobit takové dveře, které ideálně zapadnou do designu vaší kanceláře nebo vašeho domu. Fólie mají ale současně bezpečnostní charakter. Skleněné dveře nejen zpevňují, ale v případě jejich rozbití drží všechny střepy pohromadě a eliminují riziko zranění. 

Zaujaly Vás naše skleněné dveře? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat

KONTAKT