📞 +420 736 486 923

Skleněné Markýzy

Skleněné markýzy od malých rozměrů po několikametrové

Chybí vstupnímu prostoru vašeho domu či firmy ochrana proti dešti a sněhu nebo slunci? Nechcete ale narušit architektonický vzhled objektu? Pak zvolte skleněnou markýzu, která bude estetickým doplňkem domu, ale současně poskytne funkční ochranu proti nepříznivému počasí. Je vhodnou volbou jak pro plánované novostavby, tak při dodatečné instalaci na moderní i historické budovy. Na výrobu markýz používáme speciální bezpečnostní sklo a kvalitní kování z ušlechtilých materiálů, které nerezaví.

✅ Skleněné markýzy navrhneme podle vašeho přání.

✅ Skleněné markýzy vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.

✅ Skleněné markýzy nainstalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do jakýchkoli prostor.


Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

 Odolnost a dlouhá životnost. Na výrobu markýz používáme lepené bezpečnostní sklo, které se skládá ze dvou nebo více skel tvrzených s použitím bezpečnostní fólie. Sklo je odolné proti zatížení sněhem, krupobití, pádu ledových rampouchů, ale i intenzivnímu slunečnímu záření. Fólie zaručuje bezpečnost, protože i při násilném rozbití skla se sklo nevysype a drží na fólii.

• Volba skla markýzy. Můžete si zvolit sklo čiré, s mléčnou nebo barevnou fólií, s potiskem (hustotou vzorku lze usměrnit míru ochrany proti slunci) nebo s využitím barevných skel. Markýza může být z jednoho nebo více skel, to znamená, že její velikost se může pohybovat od desítek centimetrů po několik metrů. Podívejte se na naši galerii.

• Volba konstrukce. Nejčastějšími dvěma způsoby instalace jsou markýzy zavěšované s táhly nebo systém dvou konzol. Je však možné instalovat i celoskleněné samonosné markýzy bez podpůrné konstrukce nebo atypické markýzy s podpůrnou ocelovou konstrukcí. Každá konstrukce je esteticky specifická a lze ji cíleně využít pro architektonický soulad s objektem podle jeho typu a účelu.

• Mnoho variant využití. Skleněné markýzy výrazně zlepšují estetický vzhled rodinných domů, firemních sídel, obchodních domů i restaurací. Dokážou vhodně zastínit vstupní prostory, terasy, balkony a vytvořit příjemné prostředí pro pobyt ve stínu. Markýzy instalované nad výkladními skříněmi chrání zboží před slunečním svitem a zlepšují nákupní komfort zákazníků. Lze je využít také jako reklamní plochu.

Zaujaly Vás naše skleněné markýzy? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat

KONTAKT