📞 +420 736 486 923

Skleněné OBKLADY

Na míru a za příjemnou cenu

Uplatňujete rádi svou kreativitu a vlastní nápady při zařizování domu, bytu nebo firemních prostor? Potřebujete sjednotit design jedné či více místností nějakým jednotícím prvkem? Vyzkoušejte skleněné obklady, uplatníte je nejen v kuchyni a koupelně, ale i na nábytku, např. skříni či stolku, jako osobitý motiv. Jsou moderní náhradou běžných keramických obkladů a jiných materiálů, neboť nabízejí nekonečné možnosti barev a tvarů.

✅ Skleněné obklady navrhneme podle vašeho přání.

✅ Skleněné obklady vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.

✅ Skleněné obklady nainstalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do jakýchkoli prostor.


Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

• Kvalitní sklo. Pro skleněné obklady je využíváno kvalitní barevné sklo, které je technologicky vyvinuto právě pro různé využití v interiérech.

‒ Barevné lakované sklo LACOBEL je sklo float pokryté na jednom povrchu vysoce kvalitním, neprůhledným lakem, který neobsahuje žádné těžké kovy ani škodlivé chemikálie, a je tak šetrný k životnímu prostředí. Lakovaná plocha s efektem zrcadlení vytváří optický dojem hloubky a světla. Tato skla se vyznačují výbornou barevnou stabilitou, vysokou odolností proti vlhkosti a poškrábání a dobrou kompatibilitou s různými druhy silikonů. Bez ohledu na dobu používání nemění svůj vzhled.

‒ Lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou MATELAC je sklo, jehož jedna strana je matovaná nástřikem vysoce kvalitní kyseliny a druhá lakovaná. Jde o velice esteticky zajímavé sklo pro jeho saténový vzhled. Tato skla se vyznačují výbornou barevnou stabilitou, vysokou odolností proti vlhkosti a poškrábání a dobrou kompatibilitou s různými druhy silikonů. Bez ohledu na dobu používání nemění svůj vzhled.

• Rozmanité možnosti barev a tvarů. Naše moderní technologie výroby barevného skla umožňuje vyrobit prakticky jakýkoliv odstín, barvu a tvar skla. Skleněné obklady tak můžete vhodně sladit s designem interiéru, případně vytvořit jednotící motiv, který se opakuje na různých místech bytu či daných prostor. Podívejte se na naši galerii.

• Bezpečnost. Pro zvýšení ochrany jsou obě varianty skel k dispozici také v bezpečnostní verzi SAFE. Na lakovanou stranu skla se v této verzi nanáší speciální polypropylenová SAFE fólie, která chrání lak a v případě rozbití skla zabraňuje dalším škodám či zranění – střepy zůstanou přilepeny k fólii.

Zaujaly Vás naše skleněné obklady? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat

KONTAKT