📞 +420 736 486 923

Skleněné posuvné dveře

Jakýkoliv design, velikost i kování - neomezené možnosti

Uvítali byste optické zvětšení nebo prosvětlení místnosti v bytě či kanceláři, potřebujete ušetřit místo? Moderní a elegantní skleněné posuvné dveře jsou řešením, které opticky zvětší i ty nejmenší prostory a současně zachovají soulad s designovým konceptem celé místnosti. Posuvné dveře vyrábíme z prvotřídního bezpečnostního skla a doplňujeme kvalitním kováním. Umíme vyrobit dveře i nestandardních rozměrů a povrchově upravit mnoha způsoby.

✅ Skleněné posuvné dveře navrhneme podle vašeho přání.

✅ Skleněné posuvné dveře vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.

✅ Skleněné posuvné dveře nainstalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do jakýchkoli prostor.


Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

• Funkčnost. Skleněné dveře jsou stejně funkční jako běžné dveře, ale můžou být současně i designovouozdobou. Záleží jen na vašem vkusu a kreativitě. I za skleněnými dveřmi lze udržet pocit soukromí. Posuvné dveře je totiž možné vyrobit z průsvitného skla, které propouští světlo, ale jinak je téměř neprůhledné. Podívejte se na naši galerii.

• Ochrana soukromí. Míra průhlednosti dveří je dána technologií úpravy skla. Nejčastěji jsou používány tyto varianty:

‒ Průsvitné sklo – toto sklo brání pohledům zvědavých kolemjdoucích lidí, protože je téměř neprůhledné, ale nebrání přístupu světla do místnosti a neomezuje tak její vzdušnost. ‒ Ornamentní sklo–rozostří dění za dveřmi a chrání tak vaše soukromí. Navíc je designově velmi zajímavé a často se využívá i na nejrůznější designové doplňky.

‒ Pískování – jde o úpravu, při které je působením částic křemičitého písku do skla vypískován grafický prvek (např. geometrické tvary, listy). Okolí tohoto grafického prvku je pak po pískování průsvitné, avšak ne průhledné. Výběr ornamentů a jejich tvarů je neomezený.

• Bezpečnost. Rodiče malých dětí někdy váhají, zda budou skleněné dveře dostatečně odolné i při dětských hrách. Můžeme vás ujistit, že jsou téměř nerozbitné. A pokud by i došlo k této velmi nepravděpodobné situaci, technologie výroby bezpečnostního skla na to pamatuje a nehrozí poranění střepy.

• Bezpečnostní sklo. Vyrábíme vlastní bezpečnostní sklo dvou typů: vrstvené nebo tvarově tvrzené. Oba typy skel se skládají z několika vrstev běžného skla, mezi něž se vkládá vhodná mezivrstva. Mezivrstvou bývají ve většině případů speciální PVB fólie, které mohou být čiré i barevné. S barevnými fóliemi je možné vyrobit takové dveře, které ideálně zapadnou do designu vaší kanceláře nebo vašeho domu. Fólie ale mají současně bezpečnostní charakter. Skleněné dveře nejen zpevňují, ale v případě jejich rozbití drží všechny střepy pohromadě a eliminují riziko zranění.

Zaujaly Vás naše skleněné posuvné dveře? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat

KONTAKT