📞 +420 736 486 923

Skleněné SCHODIŠTĚ

Do domu i do komerčních prostor

Zařizujete dům, komerční prostory či sídlo firmy? Hledáte nějaký osobitý prvek, který by dodal prostoru lehkost, moderní vzhled a originalitu? Takové vlastnosti má skleněné schodiště. Vyrábíme skleněné schodiště všech velikostí ze speciálního tvrzeného skla určeného pro velkou zátěž. Hodí se do interiéru i exteriéru.

✅ Skleněné schodiště navrhneme podle vašeho přání.

✅ Skleněné schodiště vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.

✅ Skleněné schodiště nainstalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do jakýchkoli prostor.


Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

 Pevnost a dlouhá životnost. Používáme speciální tvrzené sklo pro maximální zátěž. Toto sklo se skládá ze dvou nebo více vrstev klasického skla, popř. tepelně tvrzených skel, vzájemně spojených jednou nebo několika PVB fóliemi. Díky kvalitnímu sklu se může životnost skleněného schodiště několikanásobně zvýšit.

• Protiskluzová úprava. Jako vrchní sklo u skleněného schodiště je možné použít speciální sklo, které výrazně snižuje klouzavost povrchu. Chůze po takto upraveném skleněném schodišti je naprosto bezpečná.

• Variabilita tvarů a typů. Rozmanitými kombinacemi skel různé síly a počtu fólií vytvoříme sklo přesně podle specifických požadavků na zátěž a umístění. Máme neomezené portfolio skel, pískování a barev. Je možné vyrobit téměř jakýkoliv tvar a dosáhnout tak výjimečného vzhledu. Podívejte se na naši galerii.

• Ochrana proti rozbití. Díky naší vlastní konstrukci skla je skleněné schodiště naprosto bezpečné a prakticky nerozbitné. I kdybychom připustili čistě teoreticky, že by k rozbití skleněného schodiště přece jen došlo, budou jednotlivé úlomky zásluhou bezpečnostní PVB fólie držet pevně pohromadě. Vylučuje se tak riziko například propadnutí, pořezání apod.

Zaujalo Vás naše skleněné schodiště? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat

KONTAKT