📞 +420 736 486 923

Skleněné zábradlí

Moderní design a originální kování

Láká vás sklo jako originální materiál bytových nebo architektonických doplňků? To je dobře, protože nové trendy v architektuře a stavitelství kladou důraz na jednoduchost, eleganci a vzdušnost. S ohledem na tyto požadavky se stává sklo stále častějším výrobním a stavebním prvkem. V nových budovách tak můžeme vidět sklo nejen ve dveřích a oknech, ale i na podlahách, schodištích, a dokonce i na zábradlích.

✅ Skleněné zábradlí navrhneme podle vašeho přání.

✅ Skleněné zábradlí vyrobíme z vysoce kvalitních materiálů.

✅ Skleněné zábradlí nainstalujeme jako funkční a současně vysoce estetický prvek do jakýchkoli prostor.


Vlastnosti, se kterými můžete počítat:

• Rozmanité možnosti barev a tvarů. Naše moderní technologie výroby bezpečnostního skla umožňuje vyrobit prakticky jakýkoliv odstín a barvu skla. Skleněné zábradlí tak můžete vhodně sladit s designem interiéru i exteriéru. Může být doplněno pískovanými dekoracemi, ornamenty a jinými grafickými prvky. Stejně tak existuje mnoho možností tvarování skla – samozřejmostí jsou hladké obroušené hrany, ale sklo lze i různě profilovat a ohýbat. Podívejte se nanaši galerii.

• Pevnost a dlouhá životnost. Používáme bezpečnostní tvrzené sklo pro maximální zátěž. Toto sklo se skládá ze dvou nebo více vrstev klasického skla, popř. tepelně tvrzených skel, vzájemně spojených jednou nebo několika PVB fóliemi. Díky kvalitnímu sklu se životnost skleněného zábradlí několikanásobně zvýší. Po vytvoření desky tohoto bezpečnostního skla jsou zahájeny práce na jeho tvarování a jiném opracování. Kromě řezáníbroušení a leštění nabízíme i jeho ohýbání, kterým se skleněné zábradlí plně přizpůsobí již existujícímu schodišti.

• Bezpečnost. Jsme si vědomi, že skleněné zábradlí musí splňovat přísné bezpečnostní požadavky. Již samotnou technologií výroby bezpečnostního skla, ze kterého je skleněné zábradlí zhotovováno, je bezpečnost zábradlí zaručena. Toto bezpečnostní sklo je totiž velmi pevné a jeho rozbití je za běžných situací téměř nemožné. A pokud by i došlo k této velmi nepravděpodobné situaci, bezpečnostní PVB fólie vkládané mezi vrstvy skla drží v případě rozbití skla všechny střepy pohromadě a eliminují riziko zranění.

Zaujalo Vás naše skleněné zábradlí? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat

KONTAKT